Licensing Sub-Committee

01 April 2019 - onwards
Pool
None
  • Meetings
  • Members
  • Other Information

Members

The members listed will be the people that were members of the committee at the selected date. (dd/mm/yyyy)
Select this option to also display any retired members.
PartyNameRoleMembership
12
Page 1 of 2, Displaying items 1 to 10 of 15 members/vacancies that match search criteria
Conservative
Councillor Paul Ashdown Member 22/05/2019 - current
Conservative
Councillor Edward Back Member 22/05/2019 - current
Conservative
Councillor Linda Coulam Member 24/07/2019 - current
Labour
Councillor Janet Craig Member 23/05/2019 - current
Independent
Councillor John Fisher Member 23/05/2019 - current
Conservative
Councillor Tony Goldson Member 24/07/2019 - current
Conservative
Councillor Colin Hedgley Member 22/05/2019 - current
Conservative
Councillor Frank Mortimer Member 22/05/2019 - current
Conservative
Councillor Trish Mortimer Member 22/05/2019 - current
Conservative
Councillor Mark Newton Member 22/05/2019 - current
Democratic Services Team
democraticservices@eastsuffolk.gov.uk
01502 523521

Other Information